Pristatymas Lietuvoje

Prekių ruošimas 1-5 d.d. (priklausomai ar užsakyme yra personalizuotų prekių) ir pristatymas visoje Lietuvoje per 2 d.d. Dėl Jūsų užsakymo termino teiraukitės. Ačiū už supratingumą. Užsakymas laikomas gautu konkrečią dieną, jei jis padarytas iki tos dienos 12.00 val.

1. 2,89 EUR pristatymas į artimiausia jums Lietuvos pašto terminalą.

2. 5,00 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu. (dažniausiai naudojami namų ar darboviečių adresai).

3. 2,89 EUR prekes galite atsiimti LPExpress arba Omniva 24 terminaluose,pristatymas į artimiausią jums terminalą. Siuntas atsiimti galite Jums patogiu laiku visą parą,nereikia laiko derinti su kurjeriu, svarbu, kad terminalai būtų Jūsų mieste. Siuntos į LPExpress pristatomos ir šeštadieniais į visų miestų esančius paštomatus, į Omnivą šeštadieniais pristatomos tik į didžiuosius miestus esančius terminalus.

4. Užsakymus galite atsiimti nemokamai  - Viršuliškių skg. 38, Vilnius 05131 , prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu +370 (604) 64 248

Pristatymas į Europos Sąjungos ir kitas šalis

Minimali pristatymo kaina 7,30 EUR priklausomai į kurią šalį adresuojama siunta, Pristatymo terminas apie 7-10 d.d. nuo išsiuntimo dienos. siunčia įmonė „Lietuvos paštas“. Siunčiamos tik registruotos,pirmenybinės siuntos. Nemokamo pristatymo mokestis negalioja. Po užsakymo, pagal užsakytas prekes perskaičiuosime siuntimo mokestį ir atsiųsime jūsų nurodytu el.paštu.

Dėl pristatymo termino ir tikslios kainos teirautis info@visossventes.lt.