„TINY STARS“ - IŠSKIRTINŲ RANKŲ DARBO GALVOS AKSESUARŲ KŪRYBOS NAMAI

Vienetiniai rankų darbo galvos aksesuarai, kuriuos siūlo „Tiny Stars“ , parodo nepaprastą jų kūrėjos kruopštumą, atsidavimą darbui ir žavi savitumu. Rankų darbo vienaragio ir gėlių lankeliai mergaitėms ir suaugusioms moterims – tai puiki galimybė ne tik sukurti savo gimtadienio ar fotosesijos temą, bet ir praskaidrinti bet kokią kitą šventę ar tiesiog draugų, kolektyvo, bendruomenės susibūrimą, siekiant daugiau gyvybingumo, spalvų, netikėto įspūdžio.

Kiekvienas galvos lankelis – išskirtinis ir pritraukia dėmesį. Šių lankelių kūrėja siekia, kad kiekvienas lankelis įprasmintų savitą nuotaiką – per spalvas, formas, detalių išdėstymą ir rastų savąją damą, kurios galvą galėtų padabinti.

„Tiny Stars“ lankeliai ypač sudomina vienaragių gerbėjas. Šis mitinis Europos tautosakos gyvūnas smailiu ragu – vienas iš populiariausių įsivaizduojamų gyvūnų, simbolizuojančių grakštumą, tyrumą. Vienaragiai – populiarūs vaikiškų knygelių, animacinių filmukų veikėjai. Nuo vienaragių mados neatsilieka ir žaislų, drabužių mados kūrėjai. Todėl neretai vienaragių tema perkeliama į mergaičių gimimo dienos šventes, darželio išleistuves, šeimos, krikštynų ar asmenines fotosesijas. „Tiny Stars“ siekia, kad mergaitės, pasidabinusios vienaragio lankeliais, jaustųsi ypatingomis švenčių dalyvėmis. Ir tai pavyksta. Šių rankų darbo galvos aksesuarų kūrėja pasakoja, kad dažnai pastebi džiaugsmo ašaras mergaičių akyse, kai jos gauna dovanų vienaragio lankelį arba juo būna papuoštos per šventę.

„Tiny Stars“ kuria lankelius, sages ir kitus rankų darbo galvos aksesuarus, atsižvelgdami į kiekvienos mergaitės, paauglės, suaugusios moters norus, pageidavimus, priderina prie suknelės spalvos, atsižvelgia į konkrečios šventės temą, pritaiko pageidaujamas gėlių kompozicijas. Siūlomi aksesuarai gali būti sukurti vienodi dukrytei ir mamytei, visoms šventės princesėms, šokėjų grupei, kolektyvui ir pan. Gėlėmis dekoruoti lankeliai taip pat puikiai tinka mergvakariams, teminiams vakarėliams, kitoms šventėms.

Rankų darbo galvos aksesuarai gali būti puiki idėja dovanai. Kiekvienas aksesuaras gražiai ir subtiliai įpakuotas popierinėje dėžutėje. Tinka dovanoti ne tik mažos mergaitės, paauglės, bet ir suaugusios moters gimtadienio ar kitos šventės proga. Užsakymai priimami asmenine žinute ar telefonu.